
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підсак риболовний SIWEIDA LS80-2302F»
Підсак риболовний LS80-2302F від відомого виробника риболовного спорядження "SIWEIDA" призначений для підхоплення риби при її виважуванні .Виготовлений з алюмінієвого сплаву, має двосекційну телескопічну ручку, голова підсака трикутної форми розміром 80х80см , Вузол кріплення голови до ручки та фіксатор виготовлено з металу ,представляючи загалом надійну конструкцію ,оснащено міцною сіткою з кордової нитки ,що менше травмує рибу та в такій сітці практично не плутаються гачки , що особливо актуально при ловлі на снасті з двома або трьома гачками.Сітка має глибину 75см з клітинкою 40мм.Конструкція підсака складна, тому має компактні розміри для транспортування і вважається більш зручною в порівнянні з нерозбірними моделями.Мала вага підсака(680г) та компактні розміри будуть зручними при транспортуванні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EOS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підсачок |
| Форма голови | Трикутна |
| Діаметр | 80 см |
| Розмір комірки | 35 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 230 см |
| Довжина у складеному вигляді | 99 см |
| Вага | 680 г |
| Стан | Новий |
| полотно | |
| глибина полотна | 75 см |
- Ціна: 844 ₴






