Подарунок

Сумка-відро універсальна EOS HX50CM
915 ₴
- Готово до відправки
- Код: HX50CM
+380 (67) 798-02-92
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 35 ₴/упаковка
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сумка-відро універсальна EOS HX50CM»
Сумка-відро EOS HX50CM виготовлена зі щільного матеріалу EVA ,водонепроникна ,тримає форму та не складається у площину, має дійсно універсальні характеристики .ЇЇ можна використавувати як ємність для замішування прикорму , так і для транспортування риболовного спорядження та, навіть, для зберігання живої риби, для чого на кришці сумки є спеціальний клапан.Для переносу сумка обладнана зручними ручками та наплічним ремінем.Бликавка, що закриває кришку обладнана двома замками-застібками та є водонепроникною.Також свій вуликий трофей можна буде виміряти за допомогою лінійки, яка нанесена на кришку сумки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EOS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка для риби |
| Матеріал | ЕВА |
| Особливості | 1 наплічний ремінь |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 915 ₴


