
EOS COH0312 Коробка для блешень та аксесуарів
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: COH0312
Коробка для блешень та силіконових приманок EOS MCOH0312 призначена для зберігання та організації риболовних аксесуарів.
Виготовлена з поліпропілену (PP) – який стійкий до хімічних впливів і не взаємодіє з силіконом, що запобігає деформації приманок. Коробка стійка до впливу вологи та ультрафіолетового випромінювання. Це забезпечує довговічність та захист від корозії ваших приманок та аксесуарів
Колір напівпрозорий, що дозволяє швидко знайти потрібну приманку без відкривання.
Надійна застібка запобігає випадковому відкриванню.
Плоска форма та компактні розміри - для оптимального використання простору в риболовному ящику або сумці.
Така коробка допомагає зберігати приманки в порядку, захищає їх від пошкоджень та забезпечує швидкий доступ до необхідного спорядження під час риболовлі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EOS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Кількість осередків | 10 |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 18.5 см |
| Ширина | 13.5 см |
| Висота | 4 см |
- Ціна: 99 ₴


