
EOS COH0313B Коробка для блешень та аксесуарів
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: COH0313B
Коробка для блешень та приманок EOS COH0313B призначена для зберігання та організації риболовних аксесуарів.
Виготовлена з поліпропілену (PP) та якісного пластику відомим виробником спорядження для риболовлі -EOS. Коробка стійка до впливу вологи та ультрафіолетового випромінювання. Це забезпечує довговічність та захист від корозії ваших приманок та аксесуарів .
Місткість та, водночас ,компактність забезпечено завдяки двостороній конструкції та невеликим габаритам коробки
Колір кришки- напівпрозорий, що дозволяє швидко знайти потрібну приманку без відкривання.
Надійні застібки запобігають випадковому відкриванню.
Плоска форма та компактні розміри - для оптимального використання простору в риболовному ящику або сумці.
Така коробка допомагає зберігати приманки в порядку, захищає їх від пошкоджень та забезпечує швидкий доступ до необхідного спорядження під час риболовлі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EOS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість осередків | 8 |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 9 см |
| Висота | 5 см |
- Ціна: 95 ₴



