
EOS G0012M Коробка для наживки
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: G0012M
+380 (67) 798-02-92
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка для наживки EOS G0012MMвід відомого виробника спорядження для риболовлі "EOS", виготовлена з високоякісного пластику , кришка з вентиляційними отворами виготовлена з якісниго поліпропілену , закривається дуже щільно та надійно.Конусна форма боксу забезпечує зручну єксплуатацію.
Ідеально підходить для черв'яка або опариша, збереже вашу наживку свіжою на довгий час.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EOS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴


