
Садок короповий EOS 5988006 діам 50см , довжина 2m
884 ₴
- В наявності
- Код: 5988006
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Садок короповий EOS 5988006 діам 50см , довжина 2m»
Садок короповий EOS 5988006 від відомого виробника риболовного спорядження "EOS".Виготовлений з капронового полотна з розміром клітинки 4мм.Довжина садка 2м ,що робить його зручним у використанні з високого берега.П'ять міцних алюмінієвих кілець діаметром 50см та товщиною 10мм, створюють необхідну жорсткість при своїй відносно малій вазі. Важливою особливістю моделі є її швидковисихаючі властивості. Для кріплення до стійки конструкція садка передбачає універсальне різьблення, комплект включає в себе металевий кілочок довжиною 43см ,для фіксації садка на березі. Регулювальний механізм садка дозволяє виставити необхідне положення його нахилу, в залежності від конкретних умов риболовлі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EOS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Садок |
| Кількість секцій | 4 |
| Форма голови | Кругла |
| Діаметр | 50 см |
| Розмір комірки | 4 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 200 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 884 ₴








