
Садок риболовний AVALLON ПЕ12 діам 40см , 5 кілець, 1.2м
336 ₴
- В наявності
- Код: pe12405k
+380 (67) 798-02-92
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садок риболовний AVALLON ПЕ12 від відомого українського виробника "AVALLON", має довжину 1.2м, полотно садка виготовлене з надміцної поліетиленової нитки ПЕ12 товщиною 1мм, яка стійка до перепадів температури, впливу ультрафіолетових променів , зовсім не вбирає вологу та сторонні запахи. Клітинка полотна -22мм .Садок оснащений п'ятьма металевими кільцями (верхнє та нижнє кільце 25см , середні- діаметром 40см).
Компактний розмір та мала вага садка, забезпечує зручність у транспортуванні, а міцна конструкція гарантує його довговічність.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Avallon |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Садок |
| Форма голови | Кругла |
| Діаметр | 40 см |
| Розмір комірки | 22 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 120 см |
| Довжина у складеному вигляді | 2 см |
| Стан | Новий |
| полотно | |
| матеріал полотна | ПЕ12,1мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336 ₴


