Підсак риболовний S30 від відомого виробника риболовного спорядження "EOS" призначений для підхоплення риби при її виважуванні .Виготовлений з алюмінієвого сплаву, має двосекційну телескопічну ручку, голова підсака прямокутної форми розміром 30х30см ,в яку вмонтовано капронову сітку глибиною 45см з клітинкою 5мм.Конструкція підсака нерозбірна, тому вважається більш надійною в порівнянні з розбірними моделями.Мала вага підсака(305г) та компактні розміри будуть зручними при транспортуванні.
Також такий компактний підсак з мілкою сіткою буде зручним при чищенні басейнів чи штучних водойм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EOS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підсачок |
| Форма голови | Квадратна |
| Діаметр | 30 см |
| Розмір комірки | 5 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 139 см |
| Довжина у складеному вигляді | 90 см |
| Вага | 305 г |
| Стан | Новий |
| полотно | |
| глибина полотна | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴





