Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підсак риболовний EOS LS60-2002E»
Підсак риболовний LS60-2002E від відомого виробника риболовного спорядження "EOS" призначений для підхоплення риби при її виважуванні .Виготовлений з алюмінієвого сплаву, має двосекційну телескопічну ручку, голова підсака трикутної форми розміром 60х60см , Вузол кріплення голови до ручки та фіксатор виготовлено з металу ,представляючи загалом надійну конструкцію ,оснащено сіткою з кольорової жилки ,що менше травмує рибу та в такій сітці практично не плутаються гачки , що особливо актуально при ловлі на снасті з двома або трьома гачками.Сітка має глибину 80см з клітинкою 30мм.Конструкція підсака складна, тому має компактні розміри для транспортування і вважається більш зручною в порівнянні з нерозбірними моделями.Мала вага підсака(475г) та компактні розміри будуть зручними при транспортуванні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EOS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підсачок |
| Форма голови | Трикутна |
| Діаметр | 60 см |
| Розмір комірки | 30 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 200 см |
| Довжина у складеному вигляді | 83 см |
| Вага | 475 г |
| Стан | Новий |
| полотно | |
| глибина полотна | 80 см |
- Ціна: 573 ₴







