Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підсак риболовний EOS LS70-2202E»
Підсак риболовний LS70-2202E від відомого виробника риболовного спорядження "EOS" призначений для підхоплення риби при її виважуванні .Виготовлений з алюмінієвого сплаву, має двосекційну телескопічну ручку, голова підсака трикутної форми розміром 70х70см , Вузол кріплення голови до ручки та фіксатор виготовлено з металу ,представляючи загалом надійну конструкцію ,оснащено сіткою з кольорової жилки ,що менше травмує рибу та в такій сітці практично не плутаються гачки , що особливо актуально при ловлі на снасті з двома або трьома гачками.Сітка має глибину 100см з клітинкою 35мм.Конструкція підсака складна, тому має компактні розміри для транспортування і вважається більш зручною в порівнянні з нерозбірними моделями.Мала вага підсака(625г) та достатньо компактні розміри будуть зручними при транспортуванні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EOS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підсачок |
| Форма голови | Трикутна |
| Діаметр | 70 см |
| Розмір комірки | 35 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 220 см |
| Довжина у складеному вигляді | 88 см |
| Вага | 625 г |
| Стан | Новий |
| полотно | |
| глибина полотна | 100 см |
- Ціна: 675 ₴







