Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підсак риболовний EOS LS50-1902G»
Підсак риболовний LS50-1902G від відомого виробника риболовного спорядження "EOS" призначений для підхоплення риби при її виважуванні .Виготовлений з алюмінієвого сплаву, має двосекційну телескопічну ручку, голова підсака трикутної форми розміром 50х50см , Вузол кріплення голови до ручки та фіксатор виготовлено з металу ,представляючи загалом надійну конструкцію ,оснащено капроновою сіткою глибиною 60см з клітинкою 10мм.Конструкція підсака складна, тому має компактні розміри для транспортування і вважається більш зручною в порівнянні з нерозбірними моделями.Мала вага підсака(535г) та компактні розміри будуть зручними при транспортуванні.
Також такий компактний підсак з мілкою сіткою буде зручним при чищенні басейнів чи штучних водойм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EOS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підсачок |
| Форма голови | Трикутна |
| Діаметр | 50 см |
| Розмір комірки | 10 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 190 см |
| Довжина у складеному вигляді | 81 см |
| Вага | 535 г |
| Стан | Новий |
| полотно | |
| глибина полотна | 60 см |
- Ціна: 518 ₴






