Підсак риболовний LZ40-1752B від відомого виробника риболовного спорядження "EOS" призначений для підхоплення риби при її виважуванні .Виготовлений з алюмінієвого сплаву, має двосекційну телескопічну ручку, голова підсака круглої форми діаметром 40см , Вузол кріплення голови до ручки виготовлено з металу ,представляючи загалом надійну конструкцію ,оснащено капроновою сіткою глибиною 50см з клітинкою 8мм.Конструкція підсака розбірна, тому має компактні розміри для транспортування і вважається більш зручною в порівнянні з нерозбірними моделями.Мала вага підсака(395г) та компактні розміри будуть зручними при транспортуванні.
Також такий компактний підсак з мілкою сіткою буде зручним при чищенні басейнів чи штучних водойм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EOS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підсачок |
| Форма голови | Кругла |
| Діаметр | 40 см |
| Розмір комірки | 8 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 175 см |
| Довжина у складеному вигляді | 76 см |
| Вага | 395 г |
| Стан | Новий |
| полотно | |
| глибина полотна | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408 ₴





