Підсак риболовний LZ40-1752C від відомого виробника риболовного спорядження "EOS" призначений для підхоплення риби при її виважуванні .Виготовлений з алюмінієвого сплаву, має двосекційну телескопічну ручку, голова підсака круглої форми діаметром 40см , Вузол кріплення голови до ручки виготовлено з металу ,представляючи загалом надійну конструкцію ,оснащено сіткою з кольорової жилки ,що менше травмує рибу та в такій сітці практично не плутаються гачки , що особливо актуально при ловлі на снасті з двома або трьома гачками.Сітка має глибину 60см з клітинкою 33мм.Конструкція підсака розбірна, тому має компактні розміри для транспортування і вважається більш зручною в порівнянні з нерозбірними моделями.Мала вага підсака(360г) та компактні розміри будуть зручними при транспортуванні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EOS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підсачок |
| Форма голови | Кругла |
| Діаметр | 40 см |
| Розмір комірки | 33 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 175 см |
| Довжина у складеному вигляді | 76 см |
| Вага | 360 г |
| Стан | Новий |
| полотно | |
| глибина полотна | 60 см |
- Ціна: 437 ₴






