Новинка

Тримач-струбцина для вудлища (кріплення на човен) EOS 5988014
1 028 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5988014
+380 (67) 798-02-92
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач-струбцина EOS 5988014— це простий, але надійний інструмент для кріплення вудилища або ехолота на човні:
-
Зручний у встановленні;
-
Антикорозійний;
-
Регулюється за висотою й кутом;
-
Може бути застосований як для вудилища, так і електроніки;
-
Допомагає знизити навантаження під час довгої рибалки та захищає спорядження.
-
Призначення: тримач (струбцина) для вудилища або датчика (ехолота), призначений для кріплення до борту човна чи транця за допомогою затискного механізму
-
Матеріали:
-
Металевий корпус ( із антикорозійним покриттям).
-
Частини з міцного пластику для зручності експлуатації та вагової оптимізації .
-
-
Регулювання:
-
Нахил тримача змінюється — від вертикального до горизонтального, що дає більшу гнучкість у позиціонуванні .
-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EOS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тримач вудилища |
| Кількість вудлищ | 1 |
| Максимальна висота | 25 см |
| Ширина | 19.5 см |
| Вага | 0.68 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 028 ₴



